toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

WellMall – kompletne zariadi vašu kúpeľňu

Patrí k najmenším miestnostiam azda v každej domácnosti. Aj tak ale chceme, aby kúpeľňa bola nie len funkčná, ale aj útulná a esteticky vyvážená. Aby to bolo skutočne tak, potom je nutné vybaviť ju kvalitnou a modernou sanitou a kúpeľňovými doplnkami. No a na tomto poli vyniká eshop WellMall.sk, ktorý ponúka špecifické rozmery a tvary kúpeľňových zariadení.

 

 

veľke bianca wellmall

                                   

Sprchové kúty

Kúpeľňa možno neponúka dostatočne veľkú plochu, no na výšku je tu v zásade rovnako veľa miesta ako v ktorejkoľvek inej miestnosti. Aj preto mnoho domácností volí sprchový kút namiesto vane. Na WellMall si môžete vyberať z rôznych tvarových prevedení – sú tu kúty štvorcové, obdĺžnikové, štvrťkruhové aj tvarovo úplne atypické, dokonca aj kúty s hlbšími vaničkami, v ktorých nie je problém okúpať malé dieťatko. Výborná kvalita spracovania a pestrý výber rozmerových variant sľubujú, že si tu svoj vysnívaný kút nájde každý.

 

Sprchové boxy

Sprchové boxy sú skvelé v prípade, že majiteľ nehnuteľnosti nechce riešiť akékoľvek stavebné zásahy v kúpeľni. Oplatia sa však aj vtedy, keď sú stavbárske práce v plnom behu, sprchový box totiž stačí napojiť na odpad a vodu a môže fungovať. Okrem toho sa boxy používajú aj ako vybavenie chát či podkroví. Z ponuky WellMall si môžete vybrať aj sprchové boxy s bezpečnostným sklom či nastaviteľnými nožičkami. Niektoré boxy majú vaničku z liateho mramoru – má nulový priehyb, nosnosť do 300kg a skvelé tepelno-akustické izolačné vlastnosti.

 

Sprchové dvere

V prípade solídnych kúpeľní s vymurovaným sprchovým kútom sú sprchové dvere nutnosťou. Ak sa jedná o väčšiu kúpeľňu, pokojne môže ísť o do vonkajšie strany sa otvárajúci systém. Avšak aj pre ozaj malé kúpeľne má WellMall pár praktických riešení. Jedným z nich sú posuvné dvere v univerzálnej ľavo-pravej montáži s možnosťou inštalácie na vaničku aj dláždenú podlahu. V prípade, že potrebujete vyriešiť vstup do sprchového kúta a nechcete, aby jeho dvere zasahovali do priestoru kúpeľne, je možné objednať si aj dvere zalamovacie alebo zhrňovacie.

 

Vaňové zásteny a mnoho iného potrebného vybavenia do kúpeľne

V prípade, že sa nechcete vzdať príjemného relaxu vo vani ani možnosti rýchleho a pohodlného vysprchovania sa, sú pre vás ideálnou voľbou vaňové zásteny. WellMall ich ponúka v plastovom aj sklenenom prevedení. Obe varianty sú zaujímavou spomienkou na časy dávnejšie minulé, kedy práve vane so zástenami dominovali v interiéroch nie len v Európe, ale po celom svete.

 

Okrem týchto zaujímavých riešení nájdete v ponuke eshopu WellMall aj množstvo kúpeľňových doplnkov, od poličiek, predložiek, držiakov až po vodovodné batérie, inštalačný materiál, osobné váhy, kozmetické zrkadlá, sedáky či držadlá.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby