toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Rozumejú oceli

Bufoli vykonáva najrôznejšie stavebné prace, ale prioritne sa venuje prácam spojených s kovovýrobou od strihania plechov, jeho ohýbania, vŕtania a frézovania, sústruženia, pieskovania, brúseniu a zváraniu, až po rezanie plazmou či autogénom.Bufoli brána 2

K ich hlavnej činnosti patrí, od návrhu až po profesionálnu realizáciu, práca s kovom, oceľou a nerezom pre rôzne firmy a koncových užívateľov. Ako sa hovorí majstri remesla. Ponúkajú kvalitné oceľové konštrukcie pre stavebníctvo i priemysel s neobmedzeným riešením a dlhou životnosťou. Vyrábajú zábradlia na schodiská, balkóny a terasy podľa vašich konkrétnych požiadaviek a potrieb.

Bufoli oceľová konštrukcia

Čiastkové opravy starých oceľových zábradlí, ich prekotvovanie, prípadne výmena iba ich výplne či nebodaj obnovovanie starých náterov, sú postupy, ktoré nikdy nevedú k dobrému koncu. Ak má dielo slúžiť ďalších mnoho rokov, je potrebná kompletná výmena zábradlia ako celku.

Ak hľadáte niekoho, kto vám dokáže zhmotniť vaše predstavy do reality, ako napríklad vyrobiť a zmontovaťoceľové konštrukcie, záhradné prístrešky, prístrešky pre autá, ktoré vás i vaše auto ochránia pred nepriaznivým počasím, ako aj oceľové spoľahlivé závesné balkóny, ploty a zábradlia na mieru, tak BUFOLI sa vyznačujú profesionálnym prístupom: vysokou precíznosťou práce a dodržiavaním termínov.

Bufoli brána 3

Stavajú pre Váš život

 

Do ich činnosti, okrem kovovýroby, vrátane zemných prác patrí kopanie, úprava terénov, rozvoz kameňa, odvoz zeminy a sutiny. Každoročne sa snažia na trh prinášať zlepšenia a nové možnosti. Postarajú sa o spevnené plochy v okolí vášho vysnívaného domu (zámkové dlažby, ako i betónové ploty).

Bufoli plot

Všetky drobné rekonštrukčné práce bytov a rodinných domov ako zatepľovanie budov a rodinných domov kontaktným zatepľovacím systémompokládka dlažby a obkladov, ale aj rekonštrukcie a renovácie objektov. Úspešne zrealizovali desiatky veľkých projektov. Neváhajte sa presvedčiť a navštívte ich webovú stránku.

 

Viac informácií: www.bufoli.sk

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby