f logo RGB Hex Blue 512 shop

           E-shop

 

 

 

Investície, ktoré sa postarajú o váš komfort

investicie pre komfortV skutočnosti to tak vôbec nemusí byť, pretože finančná náročnosť moderných stavieb s úsporou je zaťažujúca možno len pri úvodnom spustení, ale v budúcnosti sa vám táto suma môže niekoľko násobne vrátiť v podobe energetických úspor. Treba si však uvedomiť, ako to celé v skutočnosti funguje.

 

Nie len pri rekonštrukcii

Pokiaľ ste sa teda rozhodli, že využijete modernú technológiu zatepľovania, mali by ste to urobiť naozaj dôkladne. Pri starej stavbe rodinného domu sa potom môže dosiahnuť úspora až 60 % energie na vykurovanie. Samozrejme, že k tomu potrebujete vhodné vetranie, ktoré zaistí cirkuláciu vzduchu tým správnym smerom. Váš dom musí jednoducho dýchať, aby v ňom nemala vlhkosť šancu rásť.

 

Nechajte si poradiť

Využite nové poznatky a skúsenosti odborníkov, ktorí vedia úsporu energie dopredu a pomerne presne spočítať, dajú sa urobiť aj viaceré varianty úspor energie a financií. Problémy s tepelnými mostmi sa dajú presne nasnímať termokamerou a správne spočítať špecializovaným softvérom. V mnohých prípadoch poskytujú takýto odborníci celý komplex inštalácie tohto podporného opatrenia, od samotnej prepravy tovaru, ktorý potrebujete na jeho aplikáciu, až po konečné práce na celej stavbe.

 

Keď už bude tento zdĺhavý proces za vami, môžete sa spokojne posadiť na terasu, kde vás ochráni markíza pred priamym slnkom a vy si tak vychutnáte dobrý pocit zo správneho rozhodnutia, ktorým takéto riešenie určite je. V priebehu jedného roka môžete očakávať návratnosť všetkých svojich investícií a na základe toho premýšľať nad tým, ako si na budúce zjednodušíte zasa iný postup. Bývanie v súlade s prírodou sa ukazuje ako veľmi efektívna činnosť.

 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby