Sledovanie najnovších trendov z oblasti ekológie a bývania je pre nás poslaním. Momentálne sa nachádzame na medzinárodnom veľtrhu For Arch 2022 na pražskom výstavisku Letňany.

 

for arch letnany 7

 

Monitorujeme pre vás všetky novinky z oblasti nízkoenergetického bývania, sledujeme témy šetrenia energiami v domácnostiach, nové trendy v stavebníctve a mnoho ďalšieho. S informáciami, ktoré získame vás budeme postupne informovať v článkoch na našich webových stránkach i v printových magazínoch.

 

for arch letnany 5 for arch letnany 3 for arch letnany 1

 

Prestížny 33. ročník stavebného veľtrhu prináša kompletný prehľad noviniek a produktov zo všetkých oblastí stavby a rekonštrukcie domov. Práve aj z dôvodu rezonovania témy úspory energií sa počas štyroch dní trvania veľtrhu predstavia zástupcovia českých a slovenských firiem ponúkajúcich fotovoltické systémy, vykurovacie jednotky, tepelné čerpadlá i kotle a krby. Ich výhody a vhodnosť do jednotlivých typov domácností budeme pre čitateľov sledovať na ich prezentačných stánkoch a aj v rámci odborných prednášok.

 

for arch letnany 6

for arch letnany 4 for arch letnany 1

 

Súbežne s veľtrhom For Arch prebieha aj dizajnový veľtrh For Interior, ktorý prezentuje najnovšie vychytávky z oblasti nábytkového a bytového dizajnu. O konkrétnych trendoch a vývoji jednotlivých smerov zariaďovania domácnosti vás budeme bližšie informovať na portáloch www.toptrendy.sk a www.stavebnictvoabyvanie.sk.

Pripravila: Petra Adamcová
Foto: Marcela Vachová

ZDIEĽAJTE NÁS