shop

Úsporná domácnosť

Treba pri kúpe nábytku myslieť aj na ekologickú stránku?

ekologicky vyber s nabytku ekobyvanie sk

Treba na ekológiu myslieť aj pri výbere nábytku? Odborníci hovoria áno. Ak máte v mysli zakorenenú ochranu životného prostredia, rozmýšľajte „zelenou“ cestou aj pri kúpe nábytku.

Čítať ďalej...

Kompletný sprievodca skladovaním potravín v chladničke

ekobyvanie xs chladnička kuchyna

Túžite po neustálej čerstvosti jedla a pokrmov? Vyhnite sa predčasnému znehodnoteniu kvality potravín v chladničke tým, že budete dodržiavať tento komplexný návod na ich správne skladovanie.

Čítať ďalej...

WellMall – kompletne zariadi vašu kúpeľňu

Bianca120x80 0003

Patrí k najmenším miestnostiam azda v každej domácnosti. Aj tak ale chceme, aby kúpeľňa bola aj funkčná, aj útulná a esteticky vyvážená. Aby to tak bolo, je nutné vybaviť ju modernou sanitou a doplnkami. 

Čítať ďalej...

Päť tipov na zabezpečenie vašej chaty

chata ekobyvanie

Spolu s vlastníctvom rodinnej chalupy sa spájajú predstavy o romantike. Pravdou však je, že tak ako s domom či bytom, tak aj so súkromnou chatou sa spájajú povinnosti, ktoré nemožno zanedbať. 

Čítať ďalej...

Šetriť energiami? Áno, na správnom mieste a s rozumom!

slnečne kolektory thermosolar strecha zapad slnka krytina ekobyvanie

Áno, je to tak; šetriť treba. THERMO/SOLAR hľadá riešenia na správnom mieste a realisticky, nie za každú cenu. Je pritom iba veľmi málo takých, ktorí sú ochotní skutočne sa uskromniť. 

Čítať ďalej...

Možno raz budú dotácie...

dotacia mNa Slovensku sa už viac ako desaťročie hovorí o dotáciách na slnečné termické kolektory pre konečných spotrebiteľov.

Čítať ďalej...

Nenechajte sa okrádať

nenechajte sa okradat mSolárny systém nie je z kategórie krátkodobých investícií. Má spoľahlivo slúžiť svojmu účelu a prinášať užívateľovi osoh aspoň po dobu dvoch generácií.

Čítať ďalej...

Solárne mestá v európe

solarne mesta mMestá predstavujú človekom vytvorený ekosystém, ktorý aby fungoval, musí byť ako každý prirodzený ekosystém saturovaný energiou.

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby