shop

Stavby s budúcnosťou

Dřevěná stavba roku 2018. Přihláste se!

Eko uvod

Osmý ročník oblíbené ankety Dřevěná stavba roku byl zahájen. Co to pro vás znamená? Už nyní můžete hlásit své dřevěné stavby do 8 soutěžních kategorií této ankety. 

Čítať ďalej...

Dřevěná stavba roku 2018

drevostavba 2018 uvod

Osmý ročník ankety Dřevěná stavba roku byl zahájen. Již začátkem příštího roku bude pro konstrukce, dřevostavby a interiéry hlasovat odborná porota i široká veřejnost.

Čítať ďalej...

Hlasujte pro nejlepší dřevěné stavby a vyhrajte pobyt ve srubu!

drevenastavba roka uvod

Své hlasy můžete poslat 95 dřevěným stavbám v osmi kategoriích: Dřevěná hřiště: malá/velká, Dřevěné konstrukce: návrhy/realizace, Moderní dřevostavby: návrhy/realizace, Roubenky a sruby: realizace a Dřevěné interiéry: realizace.

Čítať ďalej...

Využite svetové strany na maximum

filip 3 es male

Účinné využitie orientácie domu k svetovým stranám je základom správneho fungovania domu. Maximálne pasívne zisky v prípade domu Filip 3 zabezpečuje presklená južná fasáda domu. Dnu sa dostáva dostatok svetla a tepla. 

Čítať ďalej...

Umenie zariadiť interiér

Chceli by ste si skrášliť svoje bývanie a neviete ako? Vyskúšajte to s umením. Ale takým naozajstným. Umením vyberať doplnky ako skutočný interiérový architekt. 

Čítať ďalej...

Najlepšia drevostavba pláva na vode

eXworks foto 08

Drevostavbou roka 2015 v hodnotení odborníkov sa stal unikátny plávajúci dom. Komisia expertov ocenila na dome stojacom na pontóne jeho eleganciu, vysoké estetické hodnoty a technologické spracovanie.

Čítať ďalej...

Krásne bývanie pod zemou

krasne byvanie pod zemou mDomčeky zavŕtané v zemi - pre niekoho len „zemľanka", pre majiteľov naopak maximálne pohodlie a bezpečnosť, ktorú by už nikdy nemenili.

Čítať ďalej...

Myslime ekologicky, stavajme s rozumom

myslime ekologicky staviame s rozumom mPrvé dve certifikované „zelené budovy" na Slovensku by mali začať fungovať v lete 2012 a podľa náznakov budú čoskoro pribúdať ďalšie.

Čítať ďalej...

Heluz logo 236pxEBM logo 236pxEcomodula 236